Адвокатура має бути залучена до роботи Комісії з питань виконання рішень ЄСПЛ, – адвокат Дроздов

Представники адвокатури мають бути залучені до роботи урядової Комісії з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Про це сказав голова комітету Національної асоціації адвокатів України з питань безоплатної правової допомоги Олександр Дроздов під час слухань комітету Верховної Ради з питань правової політики на тему: «Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини».

«Сьогодні вже наголошувалося на створенні відповідної комісії, ми це також вітаємо, оскільки в межах цієї комісії створена така площадка, яка надає можливість більш плідно співпрацювати, бо в ній є представники органів виконавчої влади, які беруть участь в реалізації виконання рішень Європейського суду з прав людини. Тому в нас є пропозиція представників від адвокатури включити до даної комісії», – зазначив він.

Олександр Дроздов наголосив, що адвокатура готова також долучитися і до роботи парламенту у цьому напрямі, зокрема у слуханнях і інших заходах, спрямованих на вирішення питання невиконання рішень національних судів.

В свою чергу голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики Андрій Костін висловив впевненість, що питання залучення адвокатів до роботи урядової комісії буде вирішено найближчим часом.