Адвокати AVELLUM готують позов Монобанку проти Дубілета щодо незаконного використання інтелектуальної власності

Юридичній компанії AVELLUM, що представляє інтереси Monobank, учасники Фінтех Бенд, власника програмного продукту та основної частини інтелектуальної власності проекту Монобанк, дали інструкції щодо підготовки позову проти колишнього партнера Дмитра Дубілета.

Про це повідомляють Українські новини.

“Вам, певно, відомо, що проект “Фінтех Ферма”, зокрема, реалізується англійською компанією Fintech FarmLtd. У нашого клієнта є підстави стверджувати, що саме ця компанія використовує об’єкти інтелектуальної власності Монобанку без належної ліцензії правовласника. При цьому Дмитро Дубілет ніколи не мав безпосередні права на об’єкти інтелектуальної власності проекту Монобанк. Усі права інтелектуальної власності належать ТОВ Фінтех Бенд та окремим компаніям групи ТАС”, – пояснило джерело.

За його словами, при виході із проекту Дмитро Дубілет отримав виплату за свою частку і не отримував жодних прав на інтелектуальну власність проекту.

“Відповідно наші клієнти будуть використовувати всі доступні юридичні засоби для захисту своїх прав, у тому числі в іноземних юрисдикціях. Зараз ми з англійськими колегами готуємо процесуальні документи щодо цього. Ми не можемо розкрити більше деталей, оскільки судова стратегія є конфіденційною”, – пояснили юристи.