Богуслаєв попросився на обмін з рф через поганий стан здоров’я: адвокат Руслан Волинець

Поганий стан здоров’я та відсутність слідчих дій спонукали колишнього голову українського підприємства “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва написати заяву до Офісу президента з проханням включити його в список на обмін з росією.

Про це у коментарі Суспільному повідомив адвокат Богуслаєва Руслан Волинець.

“Прокурори сприяли, аби лікарі його оглядали, всі все розуміють. Не потрібно вигадувати хвороби, як привід втекти з тюрми — це все об’єктивні речі. Питання лише в стані здоров’я: постійне його погіршення та відсутність можливості адекватного лікування. Саме воно спонукало до такого факту, враховуючи, що немає можливості інших варіантів вийти”, — повідомив Руслан Волинець.

За словами адвоката документи, які опублікували журналісти проекту “Схеми” є непублічними, а записи розмов адвокат раніше не бачив.

“Вони випускають розслідування щоразу акурат днів за десять до продовження строків тримання під вартою. Бачу такий алгоритм роботи: перед судом знову підняти питання, по іншому його висвітлити чи так само, чи щось нове, щоб резонанс перед засіданням накрутити. І слідство цього не бачить”, — зауважив адвокат.

Якщо обмін відбудеться, адвокати збираються продовжувати доводити невинуватість Богуслаєва у справі. За словами Волинця, відповіді щодо заяви від офіційних органів влади немає.