Данішевська і радянщина: адвокат Дульський

Адвокат Олександр Дульський вважає, що висловлювання глави Верховного суду Валентини Данішевської про неможливість постанови обвинувальних вироків через сильну адвокатури, нагадує систему засудження невинних, яка існувала в Радянському Союзі.

Про це він сказав Українським Новинам.


«Сьогодні адвокати налаштовані по відношенню до Данішевської категорично, оскільки такі висловлювання, як неможливість винесення обвинувальних вироків через сильну адвокатури або ж через те, що адвокатура сильніше прокуратури, є ніщо інше, як прояв радянського минулого – обвинувального ухилу і засудження людей за злочини, які вони не скоювали. Адже така діяльність адвоката в сьогоднішніх умовах, коли проти нього виступає прокурор і дуже часто сам суддя, обумовлює необхідність побудови нових стратегій і тактик захисту в будь-яких виробництвах”, – повідомив адвокат.

“Якщо Данішевська, таким чином, бажає винести більше обвинувальних вироків, ніж в 2019 році, то вона повинна змінити крісло і перейти на роботу в органи прокуратури. Адже суд є неупередженим арбітром і виносить справедливий вердикт – тобто ні в якому разі не орієнтований на обвинувальний вирок. На моє глибоке переконання, глава Верховного суду повинна піти у відставку », – додав Дульський.