Деякі питання правозастосування викликають труднощі навіть у суддів Верховного Суду: суддя Богдан Львов

Відбувся круглий стіл «Аналіз судової практики застосування Господарського процесуального кодексу України та вирішення спорів щодо укладення, внесення змін, розірвання та визнання договорів недійсними», організований судовою палатою для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності КГС ВС відповідно до Плану роботи КГС ВС на 2021 рік.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Відкриваючи захід, Богдан Львов зазначив, що деякі питання правозастосування викликають труднощі навіть у суддів Верховного Суду, без діалогу та подібних спільних обговорень не вдасться знайти шлях їх вирішення.

“Можливо, не на всі гострі запитання відповіді знайдуться саме сьогодні, проте вже процес їх пошуку має вагоме значення. Адже якісне відправлення правосуддя і забезпечення верховенства права мають відбуватися з дотриманням процесуального та матеріального законодавства. Усі наші зусилля повинні бути спрямовані на підвищення ефективності судового захисту прав громадян та юридичних осіб, і це є головна мета нашої роботи”, – наголосив очільник КГС ВС.