Головою Корольовського районного суду Житомира стала суддя з Луганщини

Відбулися збори суддів Корольовського  районного  суду м. Житомира, на порядок денний якого було винесено питання щодо обрання голови суду.

Про це повідомляє Судова влада.

Шляхом таємного голосування, більшістю від кількості суддів, які працюють в суді головою Корольовського районного  суду  м. Житомира було обрано Дідоренко Анжеліку Едуардівну.

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду зборами суддів шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

“Колектив  Корольовського районного  суду м. Житомира  вітає Анжеліку Едуардівну і бажає невичерпного потоку креативних ідей і чудових задумів, високого ентузіазму і бравого оптимізму, доброго здоров’я і зростаючих  перспектив, постійного розвитку, блискучого кар’єрного зростання, достатку й удачі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Анжеліка Дідоренко була головою Марківського районного суду Луганської області. Верховний суд розпорядженням від 06.03.2022 № 1/0/9-22 змінив територіальну підсудність судових справ Марківського райсуду на Покровський районний суд Дніпропетровської області «враховуючи неможливість судами здійснювати правосуддя під час воєнного стану».