Хмельницькі адвокати тиждень безкоштовно консультуватимуть

З 07 по 11 грудня адвокати Молодіжного комітету НААУ – “UNBA NextGen” у Хмельницькій області спільно із Радою адвокатів Хмельницької області проведуть тиждень безкоштовного юридичного консультування “Pro Bono Week 2020» приуроченого Міжнародному дню прав людини.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Міжнародний день прав людини традиційно відзначають 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

Адвокати, учасники Молодіжного комітету НААУ, надаватимуть усім охочим безкоштовні усні консультації онлайн та телефоном. За попередньою домовленістю із адвокатом консультування може відбуватися за місцезнаходженням офісу адвоката.

Хто такі адвокати учасники акції “Pro Bono Week 2020»?

Це – адвокати, які прагнуть надавати правничу допомогу, відповідно до найвищих етичних стандартів, бути ефективними у власній професійній спільноті та у впровадженні суспільних змін, займати активну громадську позицію.

Хто може скористатися безоплатною консультацією адвокатів?

Будь-хто, хто потребує правової, соціальної та іншої допомоги. Однак перевага надається вразливим та малозахищеним верствам населення: пенсіонери, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми, молодь, безробітні .

Яка форма консультацій адвокатів?

Консультації надаються усно. Формат комунікації — за домовленістю з адвокатом у кожному окремому випадку: електронна пошта, телефон, месенджери, особисто у разі необхідності оглянути документи громадян.

На які питання можна отримати відповіді?

Адвокати/-ки надаватимуть консультації з питань трудового, спадкового, сімейного, житлового, земельного, пенсійного законодавства, соціальних та матеріальних допомог.

Також можна звернутися щодо питань, пов’язаних із порушенням карантинних заходів.

Як обрати адвоката для консультацій?

Нижче розміщена інформація про кожного адвоката акції. Ви можете обрати адвоката у залежності від питання, яке Вам потрібно вирішити.

Адвокат/-ка, якого/яку ви обрали, може перенаправити Ваш запит на іншого колегу, який є більш компетентним у галузі права, до якої відноситься Ваше питання. Адже адвокати можуть спеціалізуватися у вузьких галузях права.

Як можна зв’язатись з адвокатом?

  1. написати лист на електронну пошту з темою: «Безкоштовна консультації» і викласти інформацію, яка потребує консультації юриста.
  2. написати sms або повідомлення в будь-якому доступному вам з адвокатом месенджері.
  3. зателефонувати у встановлені години консультацій; адвокат/-ка може бути зайнятий/-та іншою роботою, і якщо не зможе відповісти одразу, то зателефонує Вам пізніше.

Якщо Ви обрали телефонний дзвінок, то адвокати розраховують на Ваші звернення з 10:00 до 18:00. Також Ви можете узгодити з адвокатом зручний для Вас обох час та канал комунікації.

Адвокати, які є учасниками акції:

  • Площинська Анастасія Олексіївна,питання: штрафи, спадщина, сімейні;  телефон: +380967450516, email ploshchynska1611@gmail.com;
  • Задорожна Ольга Володимирівна, питання: медичні, трудові, сімейні; телефон: +380975696003, email advokat.zadorozhna@gmail.com;​
  • Кузнецов Кирило Сергійович, питання: спори з органами державної влади, відшкодування шкоди, земельні, спадкові, підприємницька діяльність; телефон: +380960728582, email kirill.kuznezzov@gmail.com;
  • Кара Вікторія Григорівна, питання: цивільні, адміністративні; телефон: +38068-723-08-89, email viktoria_kara@ukr.net;
  • Смірнова Ірина Сергіївна,питання: сімейні, спадкові;телефон: +380672716861, email smadvokat@ukr.net;
  • Іваницький Андрій Миронович,питання: нерухомість, реєстрація прав, адміністративні правопорушення; телефон: +380672696377, email ivanytskyi.lawyer@gmail.com.
  • Драчук Сергій Леонідович, питання:податки, пенсія, підприємницька діяльність, телефон: +380973232383, email lawsl@ukr.net

Окрім того в рамках акції «Pro Bono Week 2020» Молодіжним комітетом – “UNBA NextGen” у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою, заплановано скайп-консультування жителів ОТГ Хмельницької області за участю адвокатів, представників поліції. Консультування відбудеться з 7 по 9 грудня, щодня з 11:00 до 12:00.

З метою отримання консультації просимо звертатися за номером телефону 0382720195 для попереднього запису.