Коломієць повідомила, що з моменту призначення, до БПД її руки не доходили, і що в неї тільки зараз нарешті з’явився на це час

Заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Валерія Коломієць заявила, що колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук рекомендував міністру юстиції Денису Малюсьці саме її, оскільки вона мала б її опікуватись в першу чергу системою Безоплатної правової допомоги (БПД).

Однак, як повідомила сама заступник міністра Коломієць – з 2019 року вона не займалась питанням системи БПД, і тільки зараз вона знайшла час, щоб нею зайнятись.

Про це вона заявила в Інтерв’ю для ресурсу Лойєр.

“Олексій Гончарук, і відповідно він знав мене, знав мене з професійного боку, знов мої сильні сторони — те що я якраз з системою безоплатної правової допомоги дуже довго працювала. Інші мої напевно позитивні такі якості. І він мене рекомендував Денису саме на посаду заступника. І якраз рекомендував з тим, щоб я займалася у першу чергу розвитком системи безоплатної правової допомоги.

Денису, поспілкувавшись зі мною, ця кандидатура підійшла – і таким чином я опинилася на цій посаді. Причому це було досить смішно, тому що в результаті я займалися, мені здається, усім. Усім просто! Що було там в міністерстві. Ну, це я звичайно перебільшую. Але, в мене була завжди купа функцій і до БПД часто руки просто вже не доходили. В мене тільки зараз нарешті з’явився нарешті на це час”, поділилась Валерія Рудольфівна.

Нагадаємо, пані Коломієць є заступником міністра юстиції Дениса Малюськи.