Конституційний Суд не закінчується на Тупицькому і Касмініну. Далі буде. Люди в нас мудрі. Історія дасть оцінку подіям: суддя КСУ Касмінін

Суддя Конституційного суду України Олександр Касмінін не виключає, що може подати у відставку.

Про це він повідомив в інтерв’ю Lb.ua.

“Я вважаю, що конституційна криза придумана політиками. 27 жовтня 2020 року ми не скасовували е-декларування. Просто переглянули повноваження Національного агентства з запобігання корупції. Сказали, що стосовно суддів рішення має приймати орган з тієї ж системи – Рада суддів, Вища рада правосуддя тощо. Зокрема, і по Конституційному Суду. Ніхто не скасовував е-декларування. В рішенні не було ні слова про відключення сайту – пан Новіков зробив це сам. А потім за рекомендацією Конституційного Суду постановою Кабінету міністрів його робота була відновлена, і ніяких наслідків не було”, зазначив Касмінін.

На думку судді Конституційного суду, Венеціанська комісія не має права говорити про обґрунтованість та належну мотивованість рішень КСУ.

“Конституційний Суд не закінчується на Тупицькому і Касмініну. Далі буде. Люди в нас мудрі. Історія дасть оцінку подіям”, такими словами закінчив інтерв’ю суддя Касмінін.