КСУ відповів щодо висловлювань радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка «про виродків та людей»

Опубліковано повідомлення прес-службою Конституційного суду України.

Щодо висловлювань у Фейсбуці радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка «про виродків та людей», про ситуацію, що склалась навколо діяльності Конституційного Суду України, та у зв’язку з наявними у них образами безпосередньо суддів КСУ,  заявляємо.

Відповідно до статті третьої Конституції України: Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Тому подібні висловлювання Михайла Подоляка підривають авторитет держави, порушують етичні норми спілкування між людьми та свідчать про низький рівень моральної культури цієї особи.

Шановні державні діячі, високопосадовці та їх радники, просимо вас не впадати в ПАНІКУ та АГОНІЮ. Вирішення всіх проблем, в тому числі політичних, повинне бути здійснено виключно в конституційний спосіб. Це забезпечить діяльність держави в правовому полі, за що ви несете персональну відповідальність.