Лероса викликають у ДБР в якості свідка

Державне бюро розслідувань викликає народного депутата України Гео Лероса на допит у якості свідка у справі щодо умисного ухилення від сплати податків.

Про це у Facеbook повідомляє юридична компанія “Міллер”, яка представляє Лероса.

“Не пройшло і трьох днів з моменту як нашого Клієнта – народного депутата України Гео Лероса виключили з фракції “Слуги народу” у Парламенті, як його уже викликають на допит до Державного бюро розслідувань в якості свідка, щодо обставин кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків). Кримінальне провадження відкрите 25.08.2020 року.

Підставою стала ухвала Печерського районного суду (https://bit.ly/32SbITQ) за скаргою представника громадської організації «Рада ветеранів АТО», що проаналізувавши декларацію Гео Лероса, припустила, що депутат ухилився від сплати податків.

Представником громадської організації виявився Одягайло Андрій Вікторович – колишній начальник відділення СВ Оболонського управління поліції, а з жовтня 2018 року наш колега адвокат. Допит призначено на 08.09.2020 року на 10.00.Адвокати нашої компанії будуть супроводжувати народного депутата під час допиту”, зазначається в повідомленні юридичної компанії.