Ми поки повністю їм даємо свободу в певних межах. І я наскільки бачу комунікацію з ними, вони досі просто офігівають від цього: Коломієць про арбітражних керуючих

Заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Валерія Коломієць заявила, що в її відомстві багато питань, якими вона опікується. Одним з таких питань є координація роботи арбітражних керуючих.

В Інтерв’ю для ресурсу Лойєр вона повідомила, що поки у арбітражних керуючих “є повна свобода в певних межах”.

“В мене є сфера банкрутства у віданні. Дуже цікава історія, тому що тут якраз мені випала на долю стати свідком, не буду казати учасником, створення їхньої незалежної самоврядної організації.

Вони там, звісно, це якраз співпало, що як тільки нас призначили, і у них одразу там вибори мали бути через кілька місяців. Це було досить цікаво, тому що вони думали, що я їх візьму за горло, і почну якимось чином впливати на цей процес. А я їх повністю відпустила, жодним чином ніколи не втручалися в їхню діяльність.

Навпаки, ми ось вже 2 роки їм хочемо передати підвищення кваліфікації. Забирайте, кажемо ми, вони там трошки не можуть. Ну, ми їм частково дійсно передаємо повноваження, і це напевно унікальна історія в принципі в Україні, серед історії розвитку незалежних юридичних професій. Тому що, Міністерство юстиції жодним чином не хоче впливати і додатково якось контролювати арбітражних керуючих.

Ми поки повністю їм даємо свободу в певних межах. І я наскільки бачу комунікацію з ними, вони досі просто офігівають від цього. Іншого слова не знайду.

Але мені здається це нормальним, тому що, коли даєш свободу, то в принципі, часто ти бачиш, що не усі можуть з нею справитися, і їм теж треба якийсь час, щоб інституційного окріпнути, для того щоб прибрати певні функції. Тому банкрутство”, заявила Валерія Рудольфівна.

Нагадаємо, пані Коломієць є заступником міністра юстиції Дениса Малюськи.