ОАСК просять скасувати рішення З’їзду партії «Слуга народу»

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов Громадської організації «Ошукані Українці» до Політичної партії «Слуга народу». Суд просять визнати протиправними дії партії «Слуга народу» щодо скликання і проведення поетапного З’їзду партії, що проводився 9-10 червня 2019 року та 7 липня 2019 року, та скасувати рішення З’їзду.

Позивач зазначає, що звернувся до ОАСК лише зараз, так як раніше оскаржував процедуру скликання поетапного З’їзду та його рішення в Шевченківському районному суді міста Києва. Суд відмовив у відкритті провадження у справі та вказав, що спір підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства. Постановою Київського апеляційного суду від 30 червня 2020 року рішення першої інстанції було залишено без змін. Відтак, Громадська організація звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва.

На думку позивача, З’їзд партії «Слуга народу» у вказані дати та ухвалені на ньому рішення є протиправними, оскільки учасники З’їзду не мали повноважень, а політичною партією було здійснено правопорушення.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.