Опікунська рада Національної асоціації адвокатів передала матеріальну допомогу херсонським адвокатам

Десять адвокатів Херсонщини, постраждалі внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС, отримали матеріальну допомогу від Благодійного фонду Національної асоціації адвокатів України.

Відповідне рішення ухвалили члени Опікунської ради НААУ на екстреному засіданні 12 червня 2023 року, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

На засіданні були розглянуті виключно заяви від адвокатів Херсонської області, що надійшли на електронну адресу opekun@unba.org.ua з моменту техногенної катастрофи в регіоні. Житло і майно цих адвокатів повністю або частково зруйновано внаслідок підтоплення. Опікунська рада НААУ надала кожному з цих адвокатів по 20 тисяч гривень.

Нагадаємо, вночі 6 червня російські війська підірвали дамбу Каховської ГЕС. В результаті цього сталося підняття рівня води та затоплення населених пунктів поблизу річки Дніпро. У зоні техногенної катастрофи опинились 80 селищ і міст, включаючи Херсон. Затоплені домівки наразі непридатні для проживання.

Раніше голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова терміново скликала оперативну нараду та засідання Опікунської ради для вирішення питання надання допомоги адвокатам Херсонської області.