Під час виконання бойових завдань на Луганщині загинув адвокат Олександр Поліводський

На околицях с. Діброва Луганської області загинув адвокат, молодший сержант Поліводський Олександр Анатолійович.

Про це повідомляють його колеги.

Він народився у м. Жмеринка Вінницької області, 09.10.1973 року.

Кандидат юридичних наук, доцент, науковий співробітник відділу проблем аграрного, земельного та екологічного права. Очолював Комітет земельного права Національної асоціації адвокатів України.

Поліводськиий О.А. закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету (нині – Ужгородський національний університет), а з 1996 по 1999 року навчався у аспірантурі Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. Олександр є автором більш ніж 70-ти публікацій у академічній пресі та професійних виданнях, входить до Ради науково-правових експертиз Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. З 2000 по 2015 р. О.А.Поліводський на кафедрі галузевих правових наук викладав курси «Земельне право», «Використання земель у підприємницькій діяльності», «Договірне право» та «Біржове право» у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія».

Олександр є адвокатом, партнером юридичної фірми, неодноразово запрошувався у якості юридичного радника для міжнародних організацій таких як МФК (IFC), Світовий Банк (WB), Європейська комісія, ЄБРР тощо.

Редакція висловлює почуття рідним та близьким Олександра Анатолійовича.