Рада адвокатів Київської області повідомила про загибель під Бахмутом адвоката Олега Лєбєдєва

Рада адвокатів Київської області повідомила про героїчну загибель у боях під Бахмутом адвоката, захисника, воїна – головного сержанта 1-ї роти 204 батальйону Територіальної оборони міста Києва, молодшого сержанта Олега Вікторовича Лєбєдєва.

Про це йдеться на сторінці Ради у Facebook.

Адвокат Олег Лєбєдєв прийшов добровольцем в 204 Окремий батальйон територіальної оборони міста Києва (241 бригада територіальної оборони міста Києва) в перших числах березня після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, у березні-квітні 2022 року брав участь в обороні Києва в районах Гостомеля і Мощуна, у липні-вересні він разом з побратимами був на виконанні бойового завдання на Донбасі.

2 грудня 2022 року Олег Вікторович зі своїм підрозділом прибули в Бахмут на чергове бойове завдання. З самого початку підрозділ потрапив у найважчі бої, де позиції українських військ штурмували вагнерівці.

Адвокат Олег Лєбєдєв загинув, в бою захищаючи свою родину і свою країну, як справжній командир, лідер, боєць.Загинув смертю Героя справжній українець, сім’янин, чоловік, батько, друг, командир, колега, правозахисник.

Редакція висловлює почуття рідним та близьким адвоката.