Суд оголосив у розшук Тупицького ще в одному кримінальному провадженні: чч. 4, 5 ст. 27, ч. 2 ст. 361 КК

Голосіївський районний суд міста Києва оголосив у розшук колишнього Голову Конституційного Суду України по ще одному кримінальному провадженню. Також експосадовцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Це судове рішення дасть змогу правоохоронним органам України клопотати перед судом про екстрадицію обвинуваченого в Україну.

Колишній Голова КС України обвинувачується у підбурюванні до несанкціонованого втручання в роботу автоматизованої системи «Клієнт Казначейства – Казначейство» та пособництві такому втручанню з боку головного бухгалтера КСУ (чч. 4, 5 ст. 27, ч. 2 ст. 361 КК України).

Санкція статтті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

5 листопада 2021 року працівники ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора направили до суду обвинувальний акт у цій справі.

Нагадаємо, Подільський районний суд міста Києва 29 липня 2022 року вже обрав відносно колишнього Голови Конституційного Суду України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у іншій справі та звернув у дохід держави суму застави, внесеної за обвинуваченого.