Центр досліджень адвокатури і права та Західноукраїнський університет підписали меморандум

Керівник Центру досліджень адвокатури і права Національної асоціації адвокатів України Ірина Василик та ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий підписали меморандум про співпрацю. Важлива і небуденна подія відбулася у Збаразькому замку під час урочистостей з нагоди випуску магістрів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Ірина Василик  та Андрій Крисоватий у рамках дії документу домовились про створення та реалізацію освітніх програм, організацію проходження практики студентів ЗУНУ у структурних підрозділах НААУ та у Раді адвокатів Тернопільської області, проведення спільних наукових досліджень, конференцій, круглих столів, інтелектуальних турнірів, підготовку колективних наукових монографій, науково-практичних робіт, збірників наукових статей, документів, альманахів.

Переконані, що підписаний меморандум буде запорукою плідної співпраці між Національною асоціацією адвокатів України та Західноукраїнським національним університетом.

Проректор Вищої школи адвокатури, керівник Центру досліджень адвокатури і права Ірина Василик також взяла участь у церемонії вручення дипломів про вищу освіту випускникам магістратури юридичного факультету Західноукраїнського національного університету. Урочистості відбулися у Збаразькому замку. На церемонії Ірина Василик звернулася до присутніх із вітальним словом, у якому побажала випускникам світлого майбутнього, стати не тільки фахівцями своєї справи, а й патріотами власної держави, від яких залежатиме майбутнє України як правової держави. Пані Ірина звернула увагу на те, що в історичній ретроспективі адвокатура дала Україні 3 президенти – Євгена Петрушевича, Андрія Лівицького та Степана Витвицького, які проголошували незалежність України і зберегли державні атрибути, адвокатами були 3 прем’єри, майже 10 міністрів та висловила сподівання, що серед магістрів-юристів присутні майбутні державники, які розвиватимуть країну.