У Тернополі на базі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету почала працювати Студія історії адвокатури

У травні на Тернопільщині за ініціативи керівника Центру досліджень адвокатури і права Ірини Василик та сприяння НААУ, Ради адвокатів Тернопільської області урочисто відкрито навчально-науковий центр вивчення історії адвокатури.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Національна асоціація адвокатів України профінансувала виготовлення наочного матеріалу, підготовленого Центром дослідження адвокатури і права, а Рада адвокатів Тернопільської області подбала про технічне оснащення осередку. Для Студії історії адвокатури Тернопільщини було виготовлено наочні матеріали як на загальноукраїнські теми: «Монастирські та архієрейські адвокати (стряпчі) XVII – XVIII століть», «Адвокатура Гетьманщини», «Адвокати державники: президенти та прем’єр-міністри України», так і присвячені історії місцевої адвокатури: «Адвокатура Тернопілля на переломі XIX – XX століть», «Славетні адвокати Тернополя першої половини XX століття» та стенди про видатних адвокатів – першого українця-міського голову Тернополя Володимира Лучаковського та ученого-правника Станіслава Дністрянського.

Керівник Центру досліджень адвокатури і права Ірина Василик передала у бібліотеку факультету книги з історії адвокатури, що забезпечить впровадження наукових здобутків Центру у навчальний процес.

“Студія історії адвокатури Тернопільщини  – це професійний майданчик для взаємодії адвокатів і студентської молоді, креативний простір для наукових заходів і професійних майстер-класів адвокатів. У планах Центру досліджень адвокатури і права НААУ та керівництва факультету – відкриття на юридичному факультеті «Офісу адвоката», де студенти могли б пізнавати основи та секрети адвокатської майстерності”, – говорить про це проект Ірина Василик.