Всю нашу роботу, всі результати цей ненажерливий гад заплямував: суддя ВС Мамалуй – наразі снайпер – про Князєва

Всеволод Князєв, який обіймав посаду голови Верховного Суду та був викритий за підозрою в хабарі, заплямував роботу усіх суддів та судової влади в Україні.

Таку думку висловив військовослужбовець, суддя Верховного Суду, який раніше працював у Господарському суді Харківської області, Олександр Мамалуй.

“З 1938 року, коли був заарештований, а потім і розстріляний Шум’ятський, голів Верховного суду України не заарештовували. Князєв хотів увійти в історію, увійшов”, — написав Мамалуй.

Також, суддя висловив занепокоєння тим, що вчинок Князєва заплямував усю судову владу в Україні.

“З одного боку (державницького) — дуже добре, що викрили. Скільки він ще міг наробити лиха. З іншого боку (моєї рідної професійної корпорації) — дуже соромно за цю паск**у. Всю нашу роботу, всі результати цей ненажерливий гад заплямував. Так, ступінь провини визначить суд. Так, презумпція невинуватості. Але ми його обрали, щоб він представляв наш суд у суспільстві, суд, який є найвищім у цій гілці влади, а він і нас всіх, і присягу свою, всіх у багнюку макнув за гроші”, — додав суддя.

Олександр Мамалуй нагадав, що був тричі мобілізований та тричі нагороджений за службу. Його колеги допомагають військовим: віддають частину заробітної плати, відправляють або возять на фронт автомобілі, дрони, здають кров для військових шпиталів.

“Зараз себе відчувають чомусь забрудненими, а чому?! Через цю ненажерливу пад***у. Все ж є безумовні плюси в тому, що держава зараз платить мені як бойовому офіцеру, а не як судді. Можна, не зважаючи на будь-яку етику, по-солдатськи називати гада гадом”, — додав суддя, військовослужбовець.