Жодних повідомлень-рішень від Державної податкової служби щодо необхідності сплати заборгованості Лерос не отримував: адвокат Найєм Масі-Мустафа

Відбувся допит народного депутата України Гео Лероса у Державному бюро розслідувань. Його допитували в якості свідка у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212 КК України.

Про це повідомив Найєм Масі-Мустафа, адвокат Лео Героса у своєму Facebook.

“Податкової перевірки яка б встановила наявність в Гео Лероса не сплачених податкових зобов’язань не проводилось. Жодних повідомлень-рішень від Державної податкової служби щодо необхідності сплати заборгованості він також не отримував”, повідомив адвокат.

Захисник також додав, що:

1. Відповідно до електронної декларації, в 2019 році наш Клієнт заробив приблизно 603 тис грн. При цьому кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків, станом на 2019 рік, починається з 2,8 млн гривень невиплаченого податку.

2. Заробітна плата нарахована нашому Клієнту як фізичній особі юридичною особою, а саме управлінням справами Апарату Верховної Ради України, яке в даному випадку виступило податковим агентом та мало сплатити податок на доходи фізичних осіб при виплаті заробітної плати.