Адвоката Ростислава Кравця внесено до бази “Миротворець” за маніпулювання суспільно значимою інформацією

Адвоката Ростислава Кравця внесено до бази Центру «Миротворець», який здійснює фіксацію та зберігання інформації щодо тих об’єктів дослідження, в діях яких присутні ознаки злочинів проти національної безпеки України, життя та здоров’я людини, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Про це йдеться на сайті Миротворець.

Відповідно до інформації, розміщені на сайті, Ростиславу Кравцю закидають маніпулювання суспільно значимою інформацією, втручання у діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, участь в інформаційних спецопераціях росії, а також допомогу країні-агресору в діях, спрямованих на дискредитацію державних інститутів України. Окремим пунктом Ростилав Кравець проходить як учасник в інформаційних операціях росії, спрямованих на знищення доказів злочинів країни-агресора проти України. 

Скріншот з сайту “Миротворець”: https://myrotvorets.center/criminal/kravec-rostislav-yurevich/

Що відомо про адвоката Ростислава Кравця:

  • Кар’єру почав в червні 2005 року головним консультантом відділу координації діяльності підприємств, управління економічного розвитку та координації діяльності підприємств Державного управління справами Президента України.
  • вересень 2006 — квітень 2007 — радник директора НАК «Украгролізинг».
  • вересень 2007 — лютий 2008 — перший заступник директора Аграрного фонд у України.

Адвокатську діяльність почав у березні 2008-го, як керівний партнер юридичної компанії «Ольга Демченко і партнери», після чого був старшим партнером адвокатської компанії «Кравець, Новак і партнери».
2016 року був старшим партнером адвокатської компанії «Кравець і партнери», директором ТОВ «Центр стажування та підвищення кваліфікації адвокатів», головою ГО «Правова держава», членом ради адвокатів Києва.

  1. Позивався до суду до Голови НБУ Валерії Гонтаревої, звинувативши її у маніпулюванні курсом валют.
  2. Висловлював позицію щодо проблемності Приватбанку, яку на його думку приховує керівництво НБУ
  3. 28 жовтня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд виніс рішення по справі за позовом Кравця, яким зобов’язав Київську міськраду забезпечити організацію збору, вивезення та утилізації небезпечних відходів (зокрема люмінесцентних ламп і батарейок) згідно з нормами чинного законодавства.
  4. Неодноразово захищав інтереси ошуканих вкладників. Показовим є рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 30 травня 2017 року, в якому суд встановив вину НБУ в доведенні до неплатоспроможності ПАТ “Комерційний банк “Хрещатик”.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.