Адвокату з Хустщини повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за вплив: ч. 3 ст. 369-2 КК

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури адвокату з Хустщини повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення іншою особою за ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Чоловіка викрили на вимаганні та отриманні частинами 1600 доларів США хабаря. Йому вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою з правом внести майже 182 тис. грн застави.

Встановлено, що підозрюваний за неправомірну вигоду обіцяв вплинути на рішення органу пробації, використовуючи власні зв’язки. Він мав сприяти засудженому закарпатцеві, аби той, відбуваючи умовний термін покарання, не з’являвся у держустанову щомісяця. Це дало б змогу безперешкодно виїхати за межі області.

За відмову надати кошти адвокат повідомляв, що вплине на те, аби чоловіку замінили випробувальний термін на відбування реального покарання.

Розслідування кримінального правопорушення триває. Його здійснює Ужгородське райуправління поліції за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.