Адвокати, які протягом багатьох років представляли інтереси Трампа, відмовились з ним співпрацювати: причина невідома

Адвокати, які протягом багатьох років представляли інтереси екс-президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, відмовились з ним співпрацювати. Наразі причина такого розриву відносин невідома.

Про це повідомляє Newsweek.

У клопотанні до суду у Нью-Йорку юридичні фірми LaRocca, Hornik, Greenberg, Rosen, Kittridge, Carlin and McPartland заявили, що стався “непоправний зрив відносин між адвокатом і клієнтом”. Саме правники цієї фірми представляли інтереси Трампа та його передвиборчої кампанії протягом кількох років. 

Вимагаючи припинення співпраці з клієнтом, адвокат Трампа Джаред Блуметті попросив пояснити суду подробиці розриву “за закритими дверима”, тобто приватно.

“Основна причина клопотання пов’язана з непоправним розладом відносин між адвокатом і клієнтом, деталі якої фірма шанобливо просить дозволити пояснити суду в закритому режимі”, — написав Блуметті.

Він додав, що розрив відносин між клієнтом та адвокатом — це вже достатня причина для припинення співпраці, навіть якщо клієнт виступає проти, а причина розриву спірна.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.