Cуд зобов’язав призначити адвокатів з Безоплатної правничої допомоги судді Приморського райсуду Маріуполя Сараєву та його помічниці Золотар

Вищий антикорупційний суд зобов’язав Центр безоплатної вторинної правничої допомоги призначити адвокатів судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області Ігорю Сараєву та його помічниці Тетяні Золотар, яких обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення суд ухвалив 9 травня 2024 року.

«Доручити Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві призначити захисників обвинуваченим. Забезпечити прибуття захисників для участі у судовому засіданні 16 травня 2024 року о 16:00 у приміщення Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.

Судді мотивували це рішення тим, що захисники обвинувачених не приходяться в судові засідання, а ще один захисник фактично відмовився від представлення інтересів. Тому суд ініціював питання звернення до центру.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, суддя Приморського райсуду Маріуполя Ігор Сараєв спільно з помічницею Тетяною Золотар просив та одержав 15 тисяч гривень неправомірної вигоди за винесення рішення у справі про адміністративне правопорушення. Одразу після передачі другої частини неправомірної вигоди суддю викрили «на гарячому».

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.