Доводимо до відома колег в САП: у НАБУ було і є достатньо ресурсу для здійснення розслідування – публічна “перепалка” НАБУ і САП

Національне антикорупційне бюро України відреагувало на заяву Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо недостатності ресурсів Управління внутрішнього контролю НАБУ щодо проведення досудового розслідуванні за статтями 364 та 387 КК України щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень співробітниками Бюро.

В Національному антикорупційному бюро України додали, що очікують від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури незалежного, неупередженого та всебічного досудове розслідування.

Про це йдеться в коментарі НАБУ.

“На підставі повідомлення за відповідною резолюцією Директора НАБУ Управлінням внутрішнього контролю НАБУ розпочато досудове розслідування щодо можливого витоку інформації.

З початку реєстрації в ЄРДР, майже всі слідчі дії проводились безпосередньо прокурорами САП, зокрема з залученням оперативних працівників Національної поліції.

Доводимо до відома колег в САП: у НАБУ було і є достатньо ресурсу для здійснення розслідування.

НАБУ завжди гарантує незалежне, неупереджене та всебічне досудове розслідування і чекає від наших основних партнерів такого ж підходу”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура до обшуку в детективів залучило Національну поліцію України через недостатність ресурсів Управління внутрішнього контролю НАБУ. Працівники Національної поліції України, наголосили у відомстві, не мають і не могли мати жодного доступу до матеріалів розслідувань Національного бюро.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.