Голова правління Харківського антикорупційного центру Булах виявив біля своєї квартири систему відеоспостереження

Голова правління Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах виявив біля своєї квартири систему відеоспостереження.

Про це повідомив Харківський антикорупційний центр. 

“Тиск на голову правління Харківського антикорупційного центру, військовослужбовця Дмитра Булаха не зупинився. Учора Дмитро випадково знайшов систему відеостеження, яка була встановлена навпроти його дверей у квартирі у Харкові. Причому доволі цікаву систему візуального контролю та фіксації, з якою зараз працюють спеціалісти”, – йдеться в повідомленні. 

Систему відеоспостереження вилучила слідчо-оперативна група, яка має встановити, хто та за чиїм наказом встановив її.

“Після обшуків у Дмитра Булаха, які проводили співробітники ДБР / СБУ, можна спробувати припустити, хто її встановив. Тому ми вимушені повторити своє запитання до Держбюро розслідувань: це витрачання коштів платників податків у прифронтовому Харкові дійсно “жодним чином не стосується діяльності громадської організації “Харківський антикорупційний центр”?” – запитують активісти. 

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України провели обшук у будинку керівника Харківського антикорупційного центру Дмитра Булаха, який зараз є військовослужбовцем Національної гвардії України. Обшук проводився на підставі відповідного рішення суду. 

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.