Юрист, у якого не вийшло стати адвокатом оскаржує Порядок ведення Єдиного реєстру адвокатів України

Порядок ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17.12.2012 № 26 зі змінами, оскаржили до Окружного адміністративного суду м.Києва.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Сторони у справі Степанов Сергій Євгенович (позивач), Недержавна некомерційна професійна організація “Національна асоціація адвокатів України” в особі Ради адвокатів України (відповідач).

Витяг з ЄРАУ

Оскільки свідоцтво було видано Рафальською І.В, яка не мала повноважень голови Ради адвокатів міста Києва, тому не могла оцінювати результати стажування, а також видавати свідоцтво про право на здійснення адвокатської діяльності, рішенням Ради адвокатів України № 227 від 14.12.2018 року скасовано рішення Ради адвокатів міста Києва № 50 від 09.06.2016 року “Про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Степанову С.Є.”

Справа розглядається у порядку загального позовного провадження. Підготовче судове засідання призначено в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва на 30 березня 2021 року о 13.00 год.