Київський апеляційний суд зменшив розмір застави Коломойському на 1 млрд: тримання під вартою до 26 січня 2024 року

Київський апеляційний суд підтвердив чинність ухвали Шевченківського районного суду про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Коломойського до 26 січня 2024 року, але зменшив визначення розміру застави з 3 млрд 712 тис гривень до приблизно 2 млрд 700 млн.

Про це повідомляє УНІАН.

ухвалу суду оголосила головуючий суддя Тетяна Кагановська. Апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу адвоката Олександра Лисака.

“Продовжити підозрюваному Коломойському Ігору Валерійовичу… запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 26 січня 2024 року включно. Визначити Коломойському… заставу у розмірі 2 мільярди 700 мільйонів гривень”, – повідомила суддя.

Сторона захисту висловила позицію, що колегія суддів на чолі з Кагановською заангажованою. Водночас, судді Тетяна Кагановська, Іван Рибак та Валерій Лашевич відмовили у задоволенні цієї заяви, бо на думку суддів “підстави про упередженість відсутні”. 

Після оголошення рішення суду, адвокат Олександр Лисак сказав, що розмір застави непомірний.

“Це найвищий розмір застави в Україні. Його ніхто не вносить”, – сказав Лисак.

Він сказав, що хоче вивчити повний текст судового рішення, але не думає, що там може бути обґрунтування зменшення розміру застави.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.