НААУ скликає 8 голів комітетів на засідання щодо зухвалих порушень прав адвокатів

За інформацією прес-служби Національної асоціації адвокатів України, 21 липня о 14:00 відбудеться спільне засідання голів Комітетів НААУ, присвячене порушенням прав адвокатів, які надають професійну правничу допомогу в антикорупційних провадженнях.

У заході візьмуть участь голови Комітетів захисту прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності Ганна Боряк, захисту прав людини – Ганна Колесник, з питань верховенства права – Марина Ставнійчук, з питань адвокатської етики – Андрій Циганков, з питань антикорупційної політики і комплайєнесу – Олександр Готін, з кримінального права і процесу – Анжеліка Мойсеєва, інформаційної політики – Вадим Хабібуллін,  питань БПД – Олександр Дроздов.

Приводом для проведення заходу стала активізація порушень прав адвокатів з боку правоохоронних органів та суддів Вищого антикорупційного суду – ідентифікація адвокатів з їхніми клієнтами, порушення процесуальних прав у ході судових засідань, інформаційна кампанія з дискредитації захисників та перешкоджання адвокатській діяльності з боку так званих активістів.

Захід буде транслюватися онлайн.

На засідання запрошуються голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко, адвокати  Володимир Богатир, Ростислав Кравець, Олександр Кротюк, Роман Маселко, голова комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області Віталій Наум, член Ради адвокатів України Ігор Черезов.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 3-й поверх. Звертаємо увагу всіх учасників на необхідність дотримання вимог, передбачених постановами КМУ №№392 і 500 щодо карантиннних обмежень з метою запобігання поширенню COVID-19.