НАБУ проводить обшуки у адвокатів Київської області

За інформацією Комітету захисту прав адвокатів Київської області, протистояння між Радою адвокатів Київської області та Національним антикорупційним бюро триває.

Ранок 01 липня 2020 року для Комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області почався з того, що детективи НАБУ прибули з обшуками на п’ять адрес помешкань та офісу адвокатів.  Повідомлення про «такий візит» детективи «завчасно» направили на електрону пошту Ради після 22 години вечора 30 червня 2020 року. Дарма напевно питати, чи була Рада повідомлена належним чином у робочий час. Ну, то таке, як кажуть.

Представники Комітету: Кузьменко Валерій, Власенко Сергій, Путраймс Ілмарс, Вовчук Микола, Лисенко Ксенія, Левадний Олександр, Бучинський Олег, Вілінський Валентин, Третьяк Ніна виїхали на адреси проведення обшуків.

Уже через годину з моменту повідомлення представники Комітету були на об’єктах, не зважаючи, що деякі адреси знаходились за межами Києва.

Які ж результати обшуків?

Квартира у Подільському районі м. Києва – нічого не вилучалось.

Квартира у Печерському районі м. Києва – вилучено мобільні телефони дітей та дитячий ноутбук.

Будинок у Києво-Святошинському районі – вилучено ноутбук.

Будинок у Бориспільському районі – два мобільні телефони та флешка.

Офіс у Голосіївському районі м. Києва – вилучено ноутбук.

Зауваження до протоколів обшуків викладені письмово представниками Комітету. Подальша доля вказаних доказів у справі – це уже робота адвокатів.