Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід Миколі Тищенку: цілодобовий домашній арешт

Печерський районний суд Києва у вівторок, 25 червня, обрав запобіжний захід народному депутату Миколі Тищенку у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

“За клопотанням Офісу Генпрокурора народному депутату України, підозрюваному у незаконному позбавленні волі людини, обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю”, – йдеться у повідомленні.

Прокурор просив суд застосувати до Тищенка цілодобовий домашній арешт та застосування до нардепа особисті зобов’язання. Йдеться носіння електронного браслета, заборону на виїзд з Києва, обов’язок повідомляти слідство про зміну місця проживання та роботи, а також здачу закордонного паспорта.

Він також поінформував суд про те, що коли правоохоронці прийшли до Тищенка для вручення підозри, він розбив два своїх мобільні телефони й попросив долучити до матеріалів справи відповідне відео

“Він ударяє телефон об кам’яний стіл. Таким чином, спочатку його псуючи, а потім знищуючи. Спочатку це був один телефон, а потім – інший. Після того, як він один раз вдарив, він його зламав майже навпіл, а потім кидав на підлогу і на стіл”, – сказав прокурор.

Зі свого боку адвокат народного депутата заявив, що якби його підзахисний захотів переховуватися, то взагалі б не з’явився на судове засідання. Але Тищенко впевнений у “своїй позиції й тому він тут”, додав захисник.

На запитання журналістів чи буде оскаржувати рішення суду щодо запобіжного заходу Микола Тищенко відповів: «Немає сенсу».

Нагадаємо, що за матеріалами Державного бюро розслідувань генеральний прокурор України повідомив про підозру чинному народному депутату України Миколі Тищенку за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі.