Підготовче засідання у справі Януковича і силовиків щодо організації розгону та розстрілів перенесли на 7 серпня

Броварський міський районний суд переніс на 11 годину 7 серпня підготовче засідання у справі проти експрезидента Віктора Януковича і представників його силового блоку за обвинуваченням в організації розгону та розстрілів людей 18-20 лютого 2014 року.

Відповідне рішення оголосила головуюча колегії суддів Наталія Сіренко у зв’язку з неявкою деяких адвокатів обвинувачених, повідомляє Укрінформ.

«Порадившись на місці, суд ухвалив: відкласти проведення підготовчого засідання на 7 серпня, 11 годину, через неявку усіх захисників», – проголосила суддя.

Зокрема, на підготовче засідання у понеділок не з’явився один з адвокатів колишнього голови СБУ Олександра Якименка Євген Солодко. Він пояснив свою відсутність закордонним відрядженням.

Також адвокати з Центру безоплатної правової допомоги, які представляють інтереси обвинувачених у цій справі, висловили клопотання про їх заміну у зв’язку зі зміною підсудності цієї справи з Києва на Київську область. Як вони пояснили, доручення на захист фігурантів справи вони отримували від регіонального Центру безоплатної правової допомоги у м. Києві, а не області.

Це клопотання суд розгляне під час наступного підготовчого засідання.

У ході підготовчого судового засідання прокурор у справі Денис Іванов наполягав на розгляді справи «у розумні строки». Для цього, за його словами, засідання мають призначатися 3-4 рази на місяць. На це головуюча суддя відповіла, що не має змоги це зробити, оскільки вона слухає у суді 250 справ.

Крім того, під час судового засідання суд задовольнив клопотання прокурорів про забезпечення онлайн-трансляцій судових засідань. Наступні судові засідання будуть транслюватися на сайті «Судової влади».

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.