Поліція Баварії затримала росіянина, який вбив двох українських військовослужбовців, які були на реабілітації в Німеччині

Підозрюваного у вбивстві двох українців сьогодні доставили до відповідального слідчого судді за запитом прокуратури Мюнхена.

Про це повідомили у поліції Баварії.

Поліціянти одразу доставили обвинуваченого до виправної колонії, де він зараз перебуває під вартою.

“Наразі прокуратура та кримінальна поліція встановлюють передумови та мотиви злочину. На цей час неможливо надати жодної іншої інформації з цього приводу”, — йдеться у повідомленні.

Що відомо

У суботу, 27 квітня, перед торговим центром у Мурнау-ам-Штаффельзеє двоє українців отримали смертельні ножові поранення. 36-річний помер на місці, 23-річного хлопця з важкими травмами спочатку доставили в лікарню, де згодом він також помер. Згодом поліція затримала 57-річного підозрюваного, який виявився громадянином росії. Він проживав недалеко від місця злочину.

Виявилося, що вбиті були українськими військовослужбовцями, які проходили реабілітацію в місцевій клініці, повідомив народний депутат України, голова комітету Асамблеї з міграції, біженців та переміщених осіб Олексій Гончаренко.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.