При НААУ створено Комітет з питань корпоративного права: головою комітету призначена адвокат Марія Орлик

При Національній асоціації адвокатів України створено постійно діючий колегіальний дорадчий орган – Комітет з питань корпоративного права.

Відповідне розпорядження від 15.12.2023 №197 підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Головою комітету призначена адвокат Марія Орлик, яка має двадцятирічний досвід роботи у сфері корпоративного права, супроводу поточної діяльності підприємств, установ та організацій, а також досвід законотворчої діяльності.

«Хоча на сьогоднішній день правова основа регулювання діяльності підприємств уже сформувалась, разом з тим реформа корпоративного права триває, – говорить голова Комітету. – Україна пройшла тривалий шлях у напрямі вдосконалення корпоративного права. Втім, попереду багато роботи. Адже розвинене корпоративне право є однією з передумов стабільного залучення інвестицій в Україну та її відбудови».

М.Орлик переконана, що НААУ має брати активну участь у нормотворчій діяльності, сприяти формуванню відповідних знань серед правників та представників приватного та публічного сектору економіки. Для цього комітет аналізуватиме та узагальнюватиме правозастосовчу практику в сфері корпоративного права, корпоративного управління, а також готуватиме на їх основі відповідні пропозиції.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.