Шановна спільното. Звертається до Вас солдат Роман Насіров – заява колишнього очільника ДФС щодо скасування наказу про мобілізацію

Колишній очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров підтвердив, що наказ про його мобілізацію до Збройних сил України скасували і зазначив, що дізнався про скасування наказу з соцмереж і ЗМІ і не розуміє причини.

Він оприлюднив коментар на своїй сторінці у Facebook. Публікуємо оригінал.

Шановна спільното. Звертається до Вас солдат Роман Насіров.

Вірніше, військовослужбовцем Збройних Сил я був, як я вже розумію, до вчорашнього дня, доки про це хтось не дізнався і їм це чомусь не сподобалось, і станом на зараз (через 3 дні служби, про що я дізнався з соц мереж) наказ про мою мобілізацію скасований.

Подивився що мені присвятили багато уваги в медіа за останні дні. Хоча нагадаю – я простий хлопець з Чернігова, з звичайної родини.

Хочу прокоментувати та відповісти на питання які піднімали.

Я виявив бажання і готовність служити, раніше за певних обставин зробити це не міг. Війна нажаль продовжується я готовий служити і бути корисним і хоч якось допомогти та підмінити хлопців які служать вже 3 роки. Раджу всім хто не служив зробити те саме.

Я пішов служити за власним рішенням і бажанням в звичайну ВІйскову Частину, яка виконує завдання на фронті і в Київі – солдатом на посаду сапера. Формально, я міг і не йти на військову службу.

По-перше, я батько трьох неповнолітніх дітей, по-друге, нажаль, маю цілу жменю медичних проблем, і, на жаль, перенесена онкологія – але це точно не для жалю чи співчуття. Та реально упродовж останнього часу у моїй свідомості відбулася переоцінка цінностей і я вирішив піти служити поки йде війна й бути корисним в ЗСУ: так би мовити, всі ми віримо в швидкий мир, але поки що війна. Приєднався я до бригади, яка хоч і дислокується в Києві, та виконує завдання на східному фронті. Так одягнув, як кажуть, солдатські погони і зайняв посаду сапера. Встиг прослужити «аж» 3 дні, доки не дізнався зі ЗМІ, що наказ начебто скасовано.

Не я перший це констатую, що маємо справу з дивним прецедентом: у країні є тисячі мобілізованих громадян з важкими проблемами, обставинами та діагнозами, але накази про їх мобілізацію не скасовують, бо — «не можна». А от по мені чомусь — можно, і все тому, що цього хтось чомусь хотів і на когось натиснули.

Стосовно безпідставних звинувачень. Це політично мотивовані справи. Я не скоював жодних злочинів. Я не осуджений.

В справах навіть не можуть сформулювати в чому саме я винен, нема жодних доказів але їх розпочали в 15-17 роках щоб усунути мене з посади і з 17 року я доказую свою невинуватість.

Деякі люди Мене мабуть не дуже люблять але лише тому що певний період часу я відповідав за адміністрування податків в бюджет але багато хто сприймає це як в них забирають їх кошти.

Якщо вже зовсім відверто, то я бачу причини такої реакції: хтось намагається зробити так, що я в чомусь винен. Просто так, за визначенням як керівник Податкової. Не дуже популярна робота. Збираєш податки в бюджет і тебе за це не люблять Дарма, що я не скоював жодних злочинів, справи проти мене політично мотивовані, і по мені немає вироків. Ну ось наприклад: слідство ще з 2016-2017 рр намагається доказати, що я на посаді глави ДФС начебто допоміг компаніі що не сплатила вчасно податків. Та абсурд ситуації полягає в тому, що ця фірма в 2016 внесла в податкову заставу крупну партію газу який ті самі правоохоронці не дають реалізувати й покрити борги перед державною скарбницею, бо тоді і справи нема. Коли однієї справи не достатньо – просто зьявляється друга. Як кажуть була б людина – справа знайдеться.

В такій ситуації один прес-реліз т.зв. блогера «він — винен» переважають 8-9 річні спроби мене та моїх адвокатів доказати протилежне. У справі немає доказів, але є бюджет на ЗМІ .

Подібна ситуація по «справах Насірова», і не тільки моїх. По-хорошому, цивільно-правова система настільки вже деформована, що час замість прокуратури та судів визнавати винними постами у медіа та соцмережах. Бо вже зараз відсутність доказів заміняється «начебто громадською думкою», яка стає аргументом для суддів при винесені рішень.

До речі: саме усвідомлення цих соціальних спотворень і стало однією з тих причин, що додатково спонукала мене одягнути військову форму: якщо заряджений ненавистю, то йти і розряджати її на ворога… а не на своїх у СоцМережах.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.