Шість років ув’язнення з конфіскацією всього майна: вирок колишній очільниці Одеської податкової служби Чеботарьовій

9 листопада 2023 року за участі прокурора САП колегія суддів ВАКС оголосила вирок, яким колишніх виконувачку обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби Одеської області та її заступника визнано винуватими у пропозиції та наданні 25 тис. дол. США неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Вироком суду колишню очільницю регіональної податкової служби визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України та призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, з позбавленням 5 рангу державного службовця та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна.

Її заступнику суд визначив покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням рангу державного службовця та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки з конфіскацією майна.

Вирок суду може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, слідством встановлено, що очільниця регіональної ДПС, діючи спільно зі своїм заступником, запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис. дол. США. Натомість останній мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаної із отриманням неправомірної вигоди від підприємців та не притягувати податківців до відповідальності.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.