Суд продовжив строк дії обов’язків, покладених на суддю Комінтернівського райсуду Одеської області Доброва

Вищий антикорупційний суд продовжив до 1 лютого строк дії обов’язків, покладених на суддю Комінтернівського районного суду Одеської області Павла Доброва. Правоохоронні органи підозрюють його в одержанні 50 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Таке рішення суд ухвалив 1 грудня 2023 року.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов’язків, покладених на підозрюваного – задовольнити. Продовжити підозрюваному строк дії обов’язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 01.02.2024 включно», – йдеться у рішенні.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визначила судді Комінтернівського райсуду Одещини Павлу Доброву запобіжний захід у вигляді застави. Також на нього поклали наступні обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Одеси без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Нагадаємо, голову Комінтернівського районного суду Одеської області Павла Доброва, викрито на одержанні неправомірної вигоди у сумі майже 50 тисяч грн. За версією слідства, суддя за 1300 доларів обіцяв посприяти в ухваленні рішень про забезпечення позову у цивільній справі на користь громадянина.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.