Суд задовольнив позов Мін’юсту про стягнення у дохід держави активів Вячеслава Богуслаєва

Вищий антикорупційний суд України задовольнив позов Міністерства юстиції про застосування санкції у вигляді стягнення у дохід держави активів експрезидента “Мотор Січ” Вячеслава Богуслаєва та колишнього топменеджера компанії Петра Кононенка.

Таке рішення прийняв суд 18 квітня.

Відтак в дохід держави буде стягнуто корпоративні права на “Мотор банк”, “Мотор Гарант”, “Вінницький авіаційний завод” та інші підприємства, також нерухомість, земельні ділянки, грошові кошти, розміщені на рахунках, зброя та інші активи. Водночас щодо конфіскації окремих активів “третіх осіб” ВАКС відмовив.

Адвокати В’ячеслава Богуслаєва подали апеляцію на це рішення суду.

В свою чергу, Мін’юст подав позов до ВАКС про стягнення в дохід держави активів Богуслаєва та Кононенка.

Відомство просило стягнути у цих людей, пов’язаних сталими бізнес-зв’язками, понад 30 одиниць нерухомого майна (житлових/нежитлових приміщень, земельних ділянок), корпоративні права більше ніж 10 юридичних осіб, серед яких 100% частки у статутних капіталах ТДВ СК “Мотор-Гарант”, ТОВ “Вінницький авіаційний завод”, ТОВ “Вертольоти МСБ”, 2 000 000 шт. простих іменних акцій емітента акціонерного товариства “Мотор-Банк”, їх частки в статутному капіталі ТОВ “Фірма “Жекон”, а також грошові кошти на рахунках в АТ “ПУМБ” та АТ “Мотор-Банк”, майнові права, зокрема на торговельні марки та патенти на промислові зразки й чималу кількість вогнепальної зброї.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.