Суддя Олексій Тандир отримує заробітну плату в суді, перебуваючи в слідчому ізоляторі: щомісяця 63 тисячі гривень

Суддя Олексій Тандир отримує зарплату в Макарівському районному суді Київської області, перебуваючи вже пів року в слідчому ізоляторі.

Про це “Бабелю” повідомили в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації в Київській області.

У відповіді на запит видання сказано, що з моменту аварії на блокпості в Києві судді нараховують посадовий оклад. Він становить 63 тисячі гривень. Надбавки за вислугу років та за науковий ступінь з Олексія Тандира зняли. Їх припинили виплачувати з 2 червня 2023 року. Також йому не виплачують надбавку за адміністративну роботу — Тандир після арешту склав із себе повноваження голови суду.

Заробітна плата судді з надбавками становила приблизно 100 тисяч гривень. У відповіді управління сказано, що з березня по травень 2023 року Тандир отримав винагороду на загальну суму 305 867 гривень.

Нагадаємо, що у Київському апеляційному суді відбулося засідання у справі судді Олексія Тандира. Його обвинувачують у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння 26 травня, внаслідок чого загинув нацгвардієць Вадим Бондаренко. Суд залишив запобіжний захід без змін. Це означає, що обвинувачений залишатиметься під вартою до 25 грудня 2023 року.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.