Трамп не зміг зібрати 464 млн доларів застави для забезпечення судового рішення у справі про шахрайство

Колишній президент Дональд Трамп не зміг отримати заставу для забезпечення судового рішення у справі про шахрайство на суму 464 мільйони доларів проти нього.

Про це повідомляє NBC News.

Дональд Трамп і його компанія були повинні внести заставу на всю суму, щоб генеральний прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс не змогла стягнути кошти, поки він подає апеляцію. Захисники Трампа просять апеляційний суд втрутитися в ситуацію і заявили, що не досягли успіху у зборі заставних коштів.

«Постійні старанні зусилля відповідачів довели, що забезпечити заставу у повній сумі рішення суду є практичною неможливо», — йдеться у поданні.

Адвокати додали, що Трамп звернувся до близько 30 компаній-поручителів через чотирьох окремих брокерів.

Їхні зусилля, включаючи «незліченні години переговорів з однією з найбільших страхових компаній у світі» не призвели до результату.

Команда Трампа також стверджує, що штраф у розмірі $464 млн є «вкрай непропорційним». Адвокати також наголошують, що у цій справі немає потерпілих, оскільки не було завдано збитків і не було фінансових втрат.

Минулого місяця адвокати Трампа просили зменшити суму застави до 100 мільйонів доларів, але в заяві, поданій у понеділок, вони наголошують, що він взагалі не повинен вносити жодної застави.

Офіс  Летиції Джеймс наполягає на тому, що Трамп повинен внести повну суму.

30-денне автоматичне призупинення дії рішення, винесеного суддею Артуром Енгороном, закінчується 25 березня, після чого Джеймс зможе розпочати арешт активів Трампа, якщо в справу не втрутиться апеляційний суд.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.