У Вінницькому апеляційному суді триває розгляд справи щодо митрополита Тульчинського, якого визнано винним у виправдовуванні збройної агресії рф

Вінницький апеляційний суд досліджував першу частину матеріалів у кримінальному провадженні по справі митрополита Тульчинського і Брацлавського Анатолія Єлецьких – Іонафана.

Про це повідомляє Вінниця.info.

Судді разом з представниками обвинувачення, захисту і присутніми в залі переглядали відеозаписи, зроблені правоохоронцями під час проведення обшуків в приміщенні, де мешкає Іонафан. На засіданні був присутній обвинувачений Анатолій Єлецьких, його захисники Сергій Рибак, Євгеній Чорний, Ігор Чудовський, прокурор, прихожани та священики УПЦ МП.

Представник захисту повідомив, що на його думку у відеозаписі є декілька моментів, з яких можна зробити висновок, що під час обшуку, було підкинуто речові докази, на підставі яких було висунуто обвинувачення Анатолію Єлецькому.

Суд в свою чергу зазначив, що вони приймуть до уваги усі нюанси та ремарки, коли досліджуватимуть докази з даного відеоряду.

Наступне засідання Вінницького апеляційного суду у даній справі заплановано на 13.00 17 червня.

Нагадаємо, 7 серпня 2023 року Вінницький міський суд виніс вирок митрополиту МП Іонафану та присудив йому 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Сторона захисту подала апеляцію, перше засідання відбулось 21 листопада 2023 року.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.