ВАКС обрав запобіжний захід чиновникові Одеської міської ради: 4,8 млн гривень

Слідча суддя Вищого антикорупційного суду розглянула клопотання детектива НАБУ та застосувала до чиновника Одеської міської ради запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 4 млн 834 тис 600 грн.

Підозрюваний зобов’язаний унести кошти не пізніше 5 днів із дня обрання запобіжного заходу, або забезпечити їх унесення заставодавцем.

На підозрюваного також покладено додаткові обов’язки: не залишати Одеську область без дозволу слідчого, прокурора, суду; прибувати на першу вимогу до детективів НАБУ, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, прокурора або суду; повідомляти детектива НАБУ, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування із зазначеними в ухвалі особами; здати на зберігання детективам НАБУ свій паспорт/паспорти для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю.
Строк дії обов’язків – до 18 серпня включно.

Нагадаємо, нещодавно детективи НАБУ за процесуального керівництва САП повідомили трьом посадовцям Одеської міської ради та засновнику приватної компанії про підозру у завданні 131 млн грн шкоди територіальній громаді Одеси. За версією слідства, у 2016 році підозрювані у змові з іншими особами організували схему викупу нерухомості коштом місцевого бюджету за завищеною ціною.

Деталі справи у відео за посиланням: https://cutt.ly/bub4P50