ВАКС продовжив строк тримання під домашнім арештом судді Болградського районного суду Одеської області Висоцького

Вищий антикорупційний суд продовжив до 12 серпня строк тримання під домашнім арештом судді Болградського районного суду Одеської області Сергія Висоцького.

Таке рішення суд ухвалив 11 червня 2024 року.

«Клопотання – задовольнити. Продовжити строк тримання під домашнім арештом на два місяці, тобто до 12 серпня 2024 року включно, але у межах строку досудового розслідування, заборонивши йому залишати житло без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, ВАКС відправив під домашній арешт суддю Сергія Висоцького. На нього поклали обов’язки: прибувати за вимогою; здати на зберігання закордонні паспорти; утримуватися від спілкування безпосередньо та опосередковано з визначеними особами, а також носити електронний браслет.

За версією слідства, суддя отримав 4000 доларів нібито для передачі своїм колегам за ухвалення ними рішень про закриття проваджень у справах про адміністративні правопорушення відносно фізичної особи. Фактично наміру передавати грошові кошти він не мав, а розпорядився ними на власний розсуд. Дії судді кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 КК України.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.