Відсьогодні обов’язки голови Конституційного Суду України виконуватиме найстарший суддя Віктор Кривенко

У виконувача обов’язків голови Конституційного Суду України Сергія Головатого закінчилися повноваження судді у зв’язку з досягненням ним 70-річного віку.

Про це повідомила керівник Управління комунікацій та міжнародного співробітництва КСУ Мар’яна Гайовська-Ковбасюк, інформує агентство Укрінформ.

«У Сергія Головатого 30 травня припинено повноваження судді Конституційного Суду у зв’язку досягненням ним 70 років – граничного віку для перебування на посаді судді КС. Відтак із Головатим припинено трудові відносини», – зазначила вона.

Оскільки у Суду немає а ні голови, а ні його заступника, обов’язки голови Суду на даний момент виконуватиме старший за віком суддя, зараз це Віктор Кривенко.

Крім того, Суд працює на межі кворуму: чинними залишаються 13 суддів за необхідної кількості 18, а для ухвалення рішення Великої палати КС потрібно щонайменше 10 голосів.

Нагадаємо, що у червні 2017 року суддя Віктор Кривенко як старший за віком вже приступав до виконання обов’язків глави Конституційного Суду України.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.