Вищій антикорупційний суд продовжив обов’язки суддям Київського апеляційного суду Глиняному та Сливі

Вищий антикорупційний суд продовжив до 28 травня строк дії обов’язків, покладених на суддів Київського апеляційного суду Віктора Глиняного та Юрія Сливу. Їх підозрюють в одержанні 8300 доларів неправомірної вигоди кожним.

Таке рішення 28 березня ухвалив суд.

«Клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження строку дії обов’язків, покладених на підозрюваного – задовольнити. Продовжити строк дії обов’язків, покладених ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 02.02.2024 на підозрюваного, на два місяці», – йдеться в рішенні.

Також до 28 травня продовжити дію обов’язків, покладених на суддю КАС Юрія Сливу. З нього зняли електронний браслет, але залишили решту обов’язків.

Нагадаємо, суд заарештував Глиняного з альтернативою 5 млн грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під наступні обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет. Прокурор САП просив знову продовжити їхню дію на ще два місяці.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.