За 8 років ВС так і не знайшов часу сформулювати єдину практику проведення підготовчого судового засідання в кримінальних справах: Готін

“Минуло вже більше 8 років з моменту прийняття КПК України. Але Верховний Суд не знайшов часу і можливості сформулювати зрозумілу і єдину для всіх судів України практику проведення підготовчого судового засідання в кримінальних справах”, зазначив Готін.

Про це повідомив Олександр Готін, Голова Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань антикорупційної політики у своєму Facebook.

“Тому сьогодні, від імені робочої групи з напрацювання пропозицій подолання неефективності в діяльності Верховного суду мною було подано звернення голові ВС Валентині Данішевської з проханням забезпечити розробку офіційної правової позиції Пленуму Верховного Суду з проблемних питань підготовчого провадження.

У нас, адвокатів, є значний обсяг практичних напрацювань з даної проблематики. При необхідності готові їх надати Верховному Суду і допомогти в розробці проекту відповідного акта Пленуму ВС для вирішення загальної для всіх нас завдання удосконалення вітчизняного правосуддя”, зазначив Олександр Готін.

Повний текст звернення за посиланням: https://bit.ly/SC_GotinA