8 квітня мер Білої Церкви Дикий мав отримати вирок та бути відстороненим від посади, але 30 березня вступив до ЗСУ

На 8 квітня було призначено засідання Вищого антикорупційного суду у справі стосовно міського голови Білої Церкви, який мав отримати вирок та бути відстороненим від посади.

Про це повідомляє Моя Київщина із покликанням на “Біла Церква: Еспресо“.

Втім 30 березня мер Білої Церкви Геннадій Дикий повідомив, що він вступив до Збройних сил України. Дикий зазначив, що має звання офіцера та військову спеціальність, яка стосується протиповітряної оборони, а також запевнив, що Біла Церква розвивається у правильному напрямку, місто має міцні позиції, розвивається бізнес та створюються нові робочі місця. Управлінська команда у місті працює злагоджено.

“Ці обставини прямо впливають на розгляд даної справи і вже на найближчих засіданнях ми побачимо, чи стала підставою мобілізація міського голови до лав ЗСУ зупинення провадження, оскільки такі ухвали приймаються за ініціативою захисту”, – адвокат Максим Запаскін прокоментував ситуацію навколо корупційної справи.

Він додав, що захист може надати підтвердження, що мер Дикий не зможе відвідувати засідання суду, у тому числі через відео-конференцію.

“Хочу також звернути увагу, що передбачені певні строки давності притягнення до кримінальної відповідальності. У нашому випадку це тяжкі злочини. Відповідно до статті 49 Кримінального кодексу України такі строки становлять 10 років. Тобто до 2028 року, якщо не буде вироку, який набуде законної сили, відповідно закінчаться строки притягнення до кримінальної відповідальності. І вони не перериваються через зупинення кримінального провадження у зв’язку з мобілізацією обвинуваченого”, – додав адвокат.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.