А Верховний суд все продовжує розгляд справи щодо оскарження Указу Президента про застосування санкцій

10 серпня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/80/21 за позовом Наталії Лавренюк, у якому оскаржено Указ Президента України від 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» у частині застосування цих санкцій до позивачки.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

У судовому засіданні заслухано клопотання Служби безпеки України про розгляд справи в закритому судовому засіданні, яке обґрунтовано тим, що деякі документи (що підтверджують наявність правових підстав для застосування до позивача санкцій), надані СБУ, містять інформацію, яка становить державну таємницю.

Верховний Суд ухвалив частково задовольнити клопотання СБУ і розглядати справу в закритому судовому засіданні в частині дослідження доказів, які містять державну таємницю, у задоволенні іншої частини – відмовити.

Суд перейшов до слухання справи по суті, заслухавши пояснення представників позивачки, представника Президента України та представника СБУ.

У судовому засіданні оголошено перерву. Розгляд справи буде продовжено 12 жовтня 2021 року о 09:30.