Адвокат Діденко, який заробляє менше 10 тис грн та не підвищує кваліфікацію, може стати суддею Новозаводського суду Чернігова

Адвоката з Києва Антона Діденка пропонують призначити суддею Новозаводського районного суду міста Чернігова.

Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя, інформує Суспільне.

Старший юрист столичної компанії із зарплатою менше 10 тисяч на місяць

Антон Діденко родом із Києва, у декларації про доходи за 2023 рік вказав, що працює в адвокатському об’єднанні “ЮРИДИЧНА ФІРМА «АРІО»”. За минулий рік адвокат заробив 117 522 грн, це менше ніж 10 тисяч гривень на місяць.

Під час проходження співбесіди у вищій кваліфікаційній комісії суддів, Антон Діденко повідомив, що позиціонує себе як успішного захисника, на рахунку якого близько 70 виграних справ за останній рік. На питання членів комісії про невеликий заробіток, Антон Діденко повідомив: “Я не є власником підприємства в яких я працюю, я на цей час працюю на заробітну плату. До отримання гонорарів дотичні власники. На рахунок уникнення сплати податків, я не можу коментувати сплату податків. Я не був дотичним”.

Майно

У Декларації Діденка вказано, що він має квартиру у Києві на 32 квадратні метри, яку він придбав у травні 2023 року, за майже 1,5 мільйона гривень. Також майбутній суддя є співвласником квартири у столиці на 60 квадратних метрів, разом із своєю матір’ю Іриною Діденко.

Даних про інше майно у декларації немає. Готівкою Діденко тримає 131 тисячу гривень. Також задекларував 1,4 мільйона гривень позики від мами.

Притягався до адміністративної відповідальності

Під час співбесіди, Антон Діденко, повідомив, що притягався до адміністративної відповідальності у 2007 році за розпиття алкогольних напоїв у громадському місці. Після цього жодного разу протокол не отримував.

підвищення кваліфікації

Відповідно до даних, розміщених на сайті Вищої школи адвокатури НААУ, яка є адміністратором процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні, адвокат Антон Діденко з моменту отримання свідоцтва на права зайняття адвокатською діяльністю у 2018 році, за 5 років підвищив свій професійний рівень лише у 2022 та 2023 роках.

Довідка

На офіційному сайті компанії “ЮРИДИЧНА ФІРМА «АРІО»” вказано, що Антон Діденко — старший юрист, адвокат. Має пʼятнадцятирічний досвід роботи у юриспруденції та в юридичних компаніях. Має вищу юридичну освіту. Закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю “Право”, а також Національну школу суддів України в межах курсу з підготовки кандидата на посаду судді.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.